Marka Kent Manisa

Manisa Güncel

Mustafa Ceceli Manisalıları coşturdu.


BU yıl 473.’sü düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali’nin ikinci günü ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli konseriyle noktalandı. On binlerce Manisalı hayranını Cumhuriyet Meydanı’na toplayan Ceceli, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla gönülleri fethetti.

Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında Manisa’daki yıldız yağmuru, Mustafa Ceceli ile devam etti. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konseri Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Vali Halil İbrahim Daşöz, Belediye Başkan Vekili Nursel Ustamehmetoğlu, eşi Alpaslan Ustamehmetoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Azmi Açıkdil, eşi İnci Açıkdil, Tamer Çipiloğlu, Cem Çöllü, Hasan Eryılmaz, Mümin Deniz, Manisa’yı Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık ve on binlerce Manisalı Mustafa Ceceli hayranı izledi. Mustafa Ceceli konseri öncesi Grup Salt sahne aldı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan grup, Manisaspor için bestelediği ‘Hepimiz deliyiz’ adlı parçayı konser alanını dolduran binlerce kişi için seslendirdi. Protokol üyeleri, Grup Salt ekibini, plaket ve içerisinde Manisa’yı tanıtan ürünlerin yer aldığı çantadan takdim ederek uğurladı.

Ceceli mest ettiGrup Salt konserinin ardından genç kızların sevgilisi, ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli sahne aldı. Havai fişek gösterileri eşliğinde sahneye çıkan Ceceli, kendi albümünden hit parçalarının yanı sıra Orhan Gencebay, Duman, Ajda Pekkan gibi ünlü sanatçıların eserlerini de seslendirdi. Şarkıcı Mustafe Ceceli, şarkılarının birçoğunu hayranlarıyla birlikte seslendirirken, duygusal parçalarında da gönülleri fethetti. Gecenin sonunda Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Vali Halil İbrahim Daşöz ve Belediye Başkan Vekili Nursel Ustamehmetoğlu, sanatçıya performansından dolayı teşekkür ederek, çiçek, plaket ve mesir ürünlerinin yer aldığı çanta hediye etti.